تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
ابزار بتادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
چاپ ساک دستی پارچه ای
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
دانلود فارسی ساز بازی ها

کف کاذب

کف کاذب

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9976
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 9975
» بازديد سال : 9885
» بازديد کل : 9975
» اعضا : 0
» مطالب : 6

اجرای کف کاذب در اقصی نقاط کشور (کارنو)


تاریخ انتشار پست : 1400/2/29 بازدید : 908

اجرای کف کاذب یکی از تخصصی ترین کار ها می باشد که باید توسط تیم حرفه ای و متخصص انجام شود تا بهترین نتیجه را داشته باشد.پ

کف کاذب ها انواع مختلفی دارد که نحوه نصب آن ها متفاوت است. نحوه اجرای کف کاذب آلومینیومی و فولادی با نحوه اجرای کف کاذب گالوانیزه طرح لگراند متفاوت بوده است.

دسته :

فراز شبکه کارنو


تاریخ انتشار پست : 1400/2/27 بازدید : 430

فراز شبکه کارنو به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید کف کاذب (کف کاذب آلومینیومی و کف کاذب فولادی و کف کاذب گالوانیزه) می باشد همچنین در زمینه استاندارد سازی و هوشمند سازی اتاق سرور نیز فعالیت دارد و به تولید پاور ماژول های مختلف با کیفیت بسیار بالا پرداخته است.این شرکت قریب به دو دهه به تولید و عرضه کف کاذب ها و دیگر تولیدات پرداخته است و پروژه های زیادی را در این زمینه انجام داده است.

همچنیـن شرکت فنی و مهندسی کارنو با رویکرد اجرایی مطابـق با استاندارد هـای بین المللی Bicsi و Tia942 در پروژه هـای مختلف موفق گردیده، نیـاز سازمان ها و ارگان هـای خصـوصی را برآورده سازد و تاکنـون در این راستا اقدام به واردات تجهیزات شبکه های کامپیوتری و تولید محصولاتی نظیـرمحصولات اروپایی ( کف کاذب سیستم کنترل و مانیتورینگ اطاق سرور و دیتاسنتر، پاور ماژول و …) نموده است. در حال حاضر هلدینگ فنی و مهندسی کارنو در قسمت بازرگانی خود، نماینده رسمی محصولات لگراند فرانسه در ایران و نیز نماینده رسمی ترانک البرز ایران می باشد
دسته :

کف کاذب


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 674

ماهیت اصلی کف کاذب ها پوشاندن تاسیسات است و هر مکانی با توجه به نیازهایی که دارد شامل تاسیساتی می باشد.کف کاذب انواع مختلفی دارد:

  • کف کاذب گالوانیزه
  • کف کاذب فولادی
  • کف کاذب آلمینیومی
  • کف کاذب سولفات کلسیم
  • کف کاذب سرامیکی
  • کف کاذب شیشه ای
  • کف کاذب چوبی

البته برای اتاق سرور و دیتاسنتر کف کاذب های مخصوصی استفاده می شود. اتاق سرور و دیتاسنتر جز مکان های حساس محسوب می شود که موجب شده استاندارد سازی و هوشمند سازی اتاق سرور و دیتاسنتر انجام شود.

کف کاذب های مناسب برای این مکان های حساس عبارتند از:

اقداماتی برای استاندارد کف کاذب اتاق سرور

استفاده از کف پوش آپوکسی آنتی استاتیک، کف کاذب فولادی با روکش HPL، روشنایی با لوکس عمودی و افقی مناسب، سینی کابل لدر، سیستم اطفاء حریق، سیستم های خنک کننده و تهویه هوا، دیوار کاذب ضد حریق و عایق حرارتی، سقف کاذب آکوستیک، سیستم های مانیتورینگ اتاق UPS، اتاق برق و سرور می تواند به شما برای رسیدن به استاندارد کف کاذب کمک بسیاری کند.

استاندار سازی اتاق سرور یعنی در نظر داشتن تمام مواردی که برای طراحی یک اتاق سرور استاندار لازم است. هدف مهم در اتاق سرور استاندار تهیه نیازمندی هایی است که برای نصب و طراحی دیتاسنتر و اتاق سرور لازم است. اتاق سرور به عنوان عضوی مهم از یک سازمان تلقی می شود، به هر اندازه ای که برای این اتاق ها هزینه کنند در آینده از صدمه های میلیونی جلوگیری خواهد شد اغلب اتاق سرور در طبقه های وسط قرار می گیرد.

برای مقاوم سازی اتاق سرور باید کارهایی را انجام داد که شما موارد ذیل می شود: پوشاندن سطح ها با لایه سیمان نازک بعد از آن لایه ای از ماده ضد آتش روی لایه سیمانی کشیده می شود. نصب کف و سقف کاذب برای عبور لوله های آب و کابل کشی ها و برق و شبکه، نصب نکردن هیچ پنجره ای در اتاق به دلایل امنیتی که وجود دارد. اجرای کف پوش های کاذب از نوع الکترواستاتیک. استفاده از درهای ضد حریق، تهیه سیستم تهویه برای تخلیه گردو خاک موجود در اتاق زیرا نشستن گردو خاک روی دستگاه ها از خنک سازی آن ها جلوگیری می کند و باعث خرابی زودرس وسایل و تجهیزات موجود در اتاق می شود. استفاده از رنگ ضد حریق یا آپوکسی. نصب کردن دوربین های کنترلی در اتاق سرور برای کنترل اتاق. ایجاد سیستم های خنک کننده برای میزان دمای مناسب اتاق که این دما اتاق های سرور ۱۸ درجه سانتی گراد می باشد. کف های کاذب در متمرکز کردن دمای اتاق نقش بسزایی دارند.

چه نکاتی هنگام اجرای کف کاذب باید در نظر داشت؟

برای اجرای استاندارد

کف کاذب اتاق سرور باید نکاتی را در نظر داشته باشید. قبل از اجرا شما باید اطلاعاتی پیرامون آنچه که نیاز دارید داشته باشید همچنین اطلاعات کاملی از محیطی که قرار است کف پوش کاذب در آن جا نصب شود نیز داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

ارتفاع:

برای تشخیص ارتفاع مورد نظر در اتاق سرور باید به نکاتی توجه کنید. به عنوان مثال چه نوع شبکه ای قرار است اجرا شود و چه میزان تجهیزات و کابل قرار است در اتاق سرور قرار بگیرد. کمترین ارتفاعی که با کف های کاذب می توان اجرا کرد ۱۰ سانتی متر است و بیشترین ارتفاعی که می توان ایجاد کرد ۵۰ سانتی متر می باشد.

میزان تحمل بار:

هر کف کاذبی با توجه به جنس و نوع آن، دارای میزان تحمل بار تفاوتی است. هر چه تجهیزات و سرور های بزرگ تر و سنگین تری نیاز باشد به همان میزان باید کف کاذبی انتخاب کنید که میزان تحمل بار بالایی داشته باشد. هر چه تحمل بار کف های کاذب بالاتر باشد، مقاومت آن نیز بیشتر خواهد بود. در نتیجه تجهیزات و کابل هایی که زیر کف پوش قرار می گیرند در امنیت بیشتری خواهند بود.

کف کاذب طرح لگراند


تاریخ انتشار پست : 1400/1/29 بازدید : 752

کف کاذب طرح لگراند یکی از با کیفیت ترین انواع کف کاذب می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. این نوع کف کاذب نمونه مشابه کف کاذب لگراند است و لحاظ کیفیت با این محصول برابری می کند به همین علت با نام کف کاذب طرح لگراند شناخته شده است. درواقع نام اصلی این محصول کف کاذب گالوانیزه کارنو می باشد که تسط گروه نی و مهندسی کارنو تولید شده است.یکی از مزیت های کف کاذب گالوانیزه کارنو نسبت به کف کاذب لگراند فرانسه، وجود قطعه ای به نام ارتفاع دهنده است که مشکل تنظیم ارتفاع در کف کاذب را رفع کرده است.گروه فنی و مهندسی کارنو تولیدات مفید دیگری از قبیل دستگاه کنترل و مانیتورینگ محیط و همچنین انواع پاور ماژول را نیز داراست.این گوه همچنین به عنوان نماینده محصولات البرز و لگراند نیز فعالیت می کنند. محصولاتی از قبیل پریز برق لگراند و یا ترانک و متعلقات لگراند و ... را می توان از این گروه تهیه کرد.

دسته :
برچست ها :

کف کاذب لگراند


تاریخ انتشار پست : 1399/12/25 بازدید : 2687

کف کاذب لگراند یکی از با کیفیت ترین کف های کاذب می باشد که برای مراکز حساس و اداره ها و ... بسیار مناسب اس. اما با توجه به تحریم ها، این نوع کف کاذب مقرن به صرفه نیست. نوع دیگیری کف کاذب در ایران تولید شده است که نمونه مشابه کف کاذب لگراند فرانسه است و از نظر کیفیت برابری می کند. این نوع کف کاذب با نام کف کاذب گالوانیزه کارنو و یا کف کاذب طرح لگراند کارنو شناخته شده است.

دسته :
برچست ها :

کف کاذب چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1399/10/30 بازدید : 464

کف کاذب به عنوان قطعه ای روی کف اصلی قرار میگیرد و فضایی خالی بین کف اصلی و کف کاذب ایجاد می کند.

از این فضا می توان برای عبور کابل ها و سیم ها و تجهیزات استفاده کرد.

با کف کاذب محیط منظم می شود.کف کاذب
دسته :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد